![](https://www.istanbularel.edu.tr/wp-content/uploads/2024/05/qwdsa.jpg)
29.12.2023
26 Aralık 2023 tarihinde Arel Genç Kalite Topluluğu Kulübü’nün düzenlediği Takım çalışması ve Koçluk başlıklı sunumu Öğr. Gör. Yasemin Şen gerçekleştirdi. Etkinliğe işletme yönetimi programı öğrencileri katıldı.
![](https://www.istanbularel.edu.tr/wp-content/uploads/2024/05/sadasda-1024x538.jpg)
26 Aralık 2023 tarihinde Arel Genç Kalite Topluluğu Kulübü’nün düzenlediği Takım çalışması ve Koçluk başlıklı sunumu Öğr. Gör. Yasemin Şen gerçekleştirdi. Etkinliğe işletme yönetimi programı öğrencileri katıldı.
WhatsApp Sohbet