Misyon:
Nitelikli Profesyoneller Yetiştirmek:
Hava taşımacılığı sektöründe uluslararası standartlarda hizmet verebilecek, etik değerlere bağlı, liderlik ve problem çözme becerilerine sahip nitelikli profesyoneller yetiştirmek.
Teorik ve Pratik Eğitimi Entegre Etmek:
Öğrencilere sivil hava ulaştırma işletmeciliği alanında hem teorik bilgiyi hem de pratik uygulama becerilerini kazandırarak sektörde rekabetçi avantaj sağlamalarını desteklemek.
Araştırma ve İnovasyonu Teşvik Etmek:
Sivil hava ulaştırma işletmeciliği alanında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerine öncülük etmek.
Endüstri ile İşbirliği ve Bağlantılar Kurmak:
Hava taşımacılığı endüstrisi ile güçlü işbirlikleri kurarak, öğrencilere staj, iş imkanı ve sektörel deneyim fırsatları sunmak, böylece mezunların sektöre kolayca entegre olmasını sağlamak.
Sürekli Gelişim ve Kaliteyi Sağlamak:
Eğitim programlarını sürekli olarak gözden geçirip güncelleyerek, kaliteyi ve mükemmeliyeti artırmak ve mezunların iş piyasasında yüksek talep görmesini sağlamak.
Vizyon:
Lider Eğitim Kurumu Olmak:
Sivil hava ulaştırma işletmeciliği eğitiminde ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen lider bir eğitim kurumu olmak.
İnovasyon ve Teknolojide Öncü Olmak:
Hava taşımacılığı sektöründe yenilikçi teknolojiler ve süreçler geliştirilmesine öncülük ederek, sektördeki teknolojik dönüşüme katkıda bulunan bir program haline gelmek.
Sürdürülebilirlik ve Çevre Bilinci:
Sivil hava ulaştırma işletmeciliği alanında sürdürülebilir uygulamaları teşvik eden ve çevre bilincini ön planda tutan bir eğitim programı sunmak.
Küresel Ağ ve İşbirlikleri Geliştirmek:
Uluslararası havacılık kuruluşları ve eğitim kurumları ile güçlü işbirlikleri kurarak, öğrencilerimize küresel düzeyde eğitim ve kariyer fırsatları sunmak.
Topluma Katkı Sağlamak:
Sivil hava ulaştırma sektöründe toplumsal faydayı artıracak projeler ve araştırmalar yürüterek, topluma ve sektöre katkı sağlayan mezunlar yetiştirmek.
WhatsApp Sohbet