14869
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_non_responsive

YEMEK, KAFETERYA ve ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETLERİ

Arel Öğrenci Köyü ve İstanbul Arel Üniversitesi Kemal Gözükara Yerleşkesinde yer alan kafeterya ve yemekhaneler, öğrencilerimizin sosyal alanlarından biri konumunda… Arel Öğrenci Köyü’nde sunulan yemek hizmeti, öğrencilerin yemekhane ve kafeterya opsiyonuna da sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca, Arel Öğrenci Köyü’nde konaklayan öğrenciler, sunulan servis olanağıyla gerek Kemal Gözükara Yerleşkesine gerekse merkezi lokasyonlara ulaşımını konforlu ve de ücretsiz bir şekilde sağlıyor.

SPOR MERKEZİ

Kemal Gözükara Yerleşkesi spor merkezinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, aerobik salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı voleybol sahası, masa tenisi alanları ve diğer tüm spor alanları, Arel Öğrenci Köyü’nde olan öğrencilerimizin kullanımına açıktır.Kemal Gözükara Yerleşkesi spor merkezinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, aerobik salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı voleybol sahası, masa tenisi alanları ve diğer tüm spor alanları, Arel Öğrenci Köyü’nde olan öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Öğrenciler, karşılaştıkları bir sağlık sorununda, Arel Öğrenci Köyü’nde 7/24 hizmet veren sağlık merkezinden ve Kemal Gözükara Yerleşkesinde bulunan revirden faydalanma imkanına sahip oluyor.

ÖĞRENCİ KÖYÜ
Şehir merkezine kolay ulaşıma sahip, doğa ile iç içe, deprem ve salgın hastalıklardan uzak,
hizmetleriyle kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz…
Arel Öğrenci Köyü, Büyükçekmece Tepekent’te yer alan İstanbul Arel Üniversitesi
öğrencilerinin konakladığı villa yurtlardan oluşuyor… 

Arel Öğrenci Köyü Hizmetleri

Odalar Bireylerin Yaşamına Göre Şekillendiriliyor

Ücretsiz Ulaşım Hizmetleri

Ücretsiz Ring Sefer Saatleri için tıklayınız.

Yemek-Kafeterya Hizmetleri

Arel Öğrenci Köyü’nde sunulan yemek hizmeti, öğrencilerin yemekhane ve kafeterya opsiyonuna da sahip olmasını sağlıyor.

Sağlık Hizmetleri

Öğrenciler, karşılaştıkları bir sağlık sorununda, Arel Öğrenci Köyü’nde 7/24 hizmet veren sağlık merkezinden ve Kemal Gözükara Yerleşkesinde bulunan revirden faydalanma imkanına sahip oluyor. Detaylar için tıklayınız.

Üst Düzey Güvenlik Hizmeti

Güvenlik, tüm Arel öğrencileri için 7/24 sağlanmaktadır. Arel Öğrenci Köyü’nde 7/24 hizmet veren güvenlik personeli mevcuttur.

 • Odalarda İsteğe Bağlı Televizyon Olanağı

  Öğrenciler istemeleri halinde ve oda arkadaşlarının onayı ile bireysel olarak yayın sağlayıcı kuruluşlarla anlaşarak, bulundukları odalara  kişisel televizyonlarını getirebiliyor. Tüm villa yurtlar, ilgili hizmetin alınabilmesi amacıyla teknik donanımı hazır halde bulunduruyor.

 • İletişime Açık, Yenilikçi Yönetim

  Arel Öğrenci Köyü yönetimi, öğrencilerin 7/24 iletişim sağlayabileceği yenilikçi, alanında uzman kişilerden oluşuyor. Öğrenciler, diledikleri zaman tüm soru, öneri, görüş ve şikayetlerine 7/24 muhatap bulabiliyor.

 • Spor Merkezi

  Kemal Gözükara Yerleşkesinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu, fittnes salonu, aerobik salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı voleybol sahası, masa tenisi alanları ve diğer tüm spor alanları, Arel Öğrenci Köyü’nde yerleşen öğrencilerin kullanımına açıktır.

 • Güçlü Dijital Altyapı

  Arel Öğrenci Köyü, güçlü teknolojik altyapısıyla önemli bir hizmet sunuyor. Kablolu ve kablosuz internet bağlantıları ve tüm GSM operatörlerinin çekim seviyesinin iyi düzeyde  olduğu Arel Öğrenci Köyü, uzaktan eğitim sistemine erişimde de önemli bir konfor sunuyor.

İletişim Temsilcilerimize Ulaşmak İçin…

İLETİŞİM

Kemal Gözükara Yerleşkesi

Türkoba Mahallesi, Erguvan Sokak, No:26, K 34537, Tepekent – Büyükçekmece, İstanbul
Telefon: 0850 850 2735
arel@arel.edu.tr