![](https://www.istanbularel.edu.tr/wp-content/uploads/2022/06/arel-duyurular-web_10.jpg)
Duyurular, Gazeticilik, İletişim Fakültesi
Mezunumuz, Genç İletişimciler Yarışması’nda iki ödüle layık görüldü
16 Haziran 2022
|
14.04.2022
İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunlarından Burak Altınok, 32. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’nda iki ödüle layık görüldü.
Altınok, “Cinsiyetçiliğe Blok” adlı çalışmasıyla İnternet Sitesi/İnternet Yayıncılığı alanında üstün başarı ve “Ekonom” adlı projesiyle de Blog/İnternet Yayıncılığı alanında üçüncülük ödülü aldı.