![](https://www.istanbularel.edu.tr/wp-content/uploads/2020/02/lojistik-robot-tasarim-projesinde-calismalar-arelmed-ida-devam-ediyor.jpg)
19.02.2020
“Lojistik Robot Tasarım” Projesinde Çalışmalar ArelMED-I’da Devam Ediyor
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi öğrencilerimizin yürüttüğü, K19AP011 kabul numaralı “Lojistik Robot Tasarım” projesi, Dr. Öğr. Üyesi Gökalp Tulum danışmalığında ve Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş. sponsorluğunda ArelMED-I (Medikal, Yazılım, Yapay Zeka Uygulama ve Araştırma Merkezi) ‘da devam ediyor. Tasarlanan robot Nisan ayında İTÜRO 2020 Robot Olimpiyatları’nda yarışacak.